Nejčastější otázky

Instalační program by měl zaregistrovat vaše údaje o instalaci a kontaktech v systému. Poté obdržíte jedinečný kód e-mailem, který lze použít k ověření a dokončení registrace. Instalační program již předem vyplňuje všechna potřebná data, vše co musíte udělat, je zkontrolovat a dokončit registraci pomocí několika jednoduchých kroků.

Může trvat až hodinu, než obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud jste nic nepřijali delší dobu, zkontrolujte prosím složku Spam nebo Nevyžádaná pošta. Daikin Stand By Me e-maily jsou zasílány z adresy standbyme@daikin.cz, proto se prosím ujistěte, že tuto adresu přidáte do důvěryhodných e-mailů. Pokud to nepomůže, obraťte se přímo na svého servisního partnera a požádejte ho, aby zkontroloval e-mailovou adresu a znovu odeslal potvrzovací e-mail.

Heslo můžete snadno obnovit kliknutím na odkaz "Přihlásit se" na pravé straně hlavního banneru na domovské stránce Stand By Me. Poté klikněte na odkaz "Obnovit heslo" mezi polí E-mail a heslo na přihlašovací stránce. Potom stačí zadat svou e-mailovou adresu, která byla použita pro registraci vašeho účtu v Stand By Me a klikněte na tlačítko "Odeslat nové heslo" a postupujte podle pokynů uvedených v e-mailu pro obnovení hesla, který obdržíte krátce potom.